Авторизація
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Лижний курорт «Альпійська долина»

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 12.12.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Настала зима, а значить і пора чудових сніжних краєвидів, а ще активного відпочинку на лижах! Отож покататися та відпочити від душі тепер можна і на Харківщині – для цього не зовсім обов’язково їхати у Карпати. Саме недалеко від великого міста Харків і примістилося комфортна й затишна база «Альпійська долина». Особливо романтичним це місце стає у вечірній час, коли вмикаються ліхтарі,пахне морозною свіжістю, в повітрі тануть сніжинки…

  Оцінка місця

  Рекомендую відвідати: 5

  Простота добирання: 4

  Стан місця: 4

  Чистота: 4

  Платний вхід: так

  Сервіс: 4


  Середній бал: 4.4

  Місце на сайті 46 з 512

  Фото. Лижний курорт «Альпійська долина» Фото. Лижний курорт «Альпійська долина» Фото. Лижний курорт «Альпійська долина» Фото. Лижний курорт «Альпійська долина» Фото. Лижний курорт «Альпійська долина» Фото. Лижний курорт «Альпійська долина»


  Особливості місця

  З початком морозів відкривається сезон у гірськолижному центрі «Альпійська долина». До відкриття тут, звичайно, готуються зараніше. Зокрема траси готують аж за п’ять днів до початку катання. У гірськолижному центрі є два бугель ні витяги. Для комфорту відвідувачів тут можна взяти на прокат як спеціальні костюми, так і скейти, лижі.

  Особливо романтичним це місце стає у вечірній час. Особливості цьому місцю надають спеціальні освітителі для трас. А тому тільки уявити – сніг, рипучий морозець, вечірнє освітлення і вогники – обстановка для романтичних побачень!

  Окремо в «Альпійській долині» відведено місце для катання на санках.

  До речі, так як сезон починається з самого грудня і триває аж до квітня, а ці пори можуть бути і безсніжними, то тут працює система штучного засніження пагорбів.

  «Альпійську долину» відкрито у 2003-му році. Коли гірськолижну азу будували, то було закладено труби і створено штучну водойму внизу. Тим самим нині це забезпечує після кількох морозних днів достатній сніговий покрив для катання. Сніг накидається на траси увечері.

  В «Альпійській долині» є дві траси протяжністю по 400 м, перепад висот 65 м, ширина траси 20-40 м. Основні характеристики: права траса пологіша і не має різких трамплінів, а ліва траса має більш різкі схили. Підйом забезпечують два підйомники, які розташовані паралельно.

  Такі траси як в «Альпійській долині», звичайно ж, мова не про Карпати, є лише у Полтаві та Києві. Працює в «Альпійській долині» пейнтбольний майданчик.


  Поради незнайомцю

  У «Альпійській долині» можна відвідати кафе, де досить затишно і тепло. Розслабитися можна біля теплого каміна. Є також тут і менпункт.

  Варто врахувати, що охочих покататися багато, а спорядження малувато на прокат, бажано приїжджати зі своїм. Вартість прокату лиж, сноубордів 70 грн. за 1 день.

  Підйомники працюють у пн з 11:00 до 22:00, у вт-сб з 9:00 до 23:00, у нд з 9:00 до 22:00. Черга на підйомники приблизно 10 хвилин, але не більше. Підйом на вершину гори займає близько 2 хвилин. Вартість підйомника 8 грн./1 підйом, 100 грн./3 години.

  Заняття з інструктором від 100 грн.


  Лижний курорт «Альпійська долина». Як добратися?

  «Альпійська долина» знаходиться в 15 км від Харкова.

  Власним авто від Харкова проспектом Гагаріна (у Південному напрямі) їхати треба на Зміїв, через с. Безлюдівка до с. Васищево. В Васищево поворот праворуч напроти церкви. Далі (близько 7 км) за вказівниками до гірськолижного центру «Альпійська долина». Побачивши перший тунель під колією - не в'їжджати в нього, а продовжувати рух паралельно вокзалу до наступного тунелю. У 7 км від гірськолижного центру є заправка в бік Харкова. Безкоштовна парковка на 200 авто.

  Від Харкова можна їхати електричкою від ст. метро «Проспект Гагаріна», приміський залізничний вокзал Харків-Левада. У цьому напрямку їдуть електрички на Зміїв, Ізюм, Балаклію, Шебелинка, Савинці. До платформи Боровська з останнього вагону в зворотному руху електрички напрямок за вказівниками, близько 12 хвилин пішки.


  Література

  1. http://www.stejka.com/ukr/xarkovskaja/borovaja/ski/gornolyjnyy_kurort_alpiyskaja_dolina/

  2. http://otdux.net.ua/ua/catalog/xarkiv-/active/extreme/Alpiyskaya_Dolina.html

  Теги:

  гори курорт Харків


  comments powered by HyperComments

  Вартує відвідати

  Відпочинок на Дністр..
  Тривалість: 4 дні. Рейтинг: 3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 1825
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.67
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 745
  Гуцулка Ксеня
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Пнівський замок - місце, де жи..
  Ціна, грн 695
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.11
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Харківська площа Свободи – найбільша в Україні Ботанічний сад ім. Каразіна Харківський зоопарк Лижний курорт «Альпійська долина» Аквапарк «Хвиля» Благовіщенський собор – одне з семи чудес Харкова Канатна дорога – найкращий атракціон Харкова Терасний сквер – історичне ядро Харкова Покровський собор у Харкові Аквапарк «Джунглі» Південний вокзал Харкова Успенський собор у Харкові – пам’ятка національного значення Пам’ятник закоханим – харківський талісман кохання Саржин Яр Харківський парк імені Горького Сад імені Т. Шевченка у Харкові Площа Рози Люксембург у Харкові Візитка Харкова – фонтан «Дзеркальний струмінь» Дельфінарій «Немо» у Харкові Харківський Будинок учених – оригінальна пам’ятка архітектури Площа Конституції Карпівський сад Харківський «Каскад» Парк імені В. Маяковського у Харкові Площа Архітекторів – місце «Семи чудес Харкова» Будинок зі шпилем – одне з семи чудес Харкова Харківський Будинок з химерами Герої роману «12 стільців» у Харкові Харківський планетарій Озерянська церква – духовна перлина Харкова