Авторизація
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Гора Менчул (Мунчел)

  vote data
  Автор: Христина Процик Дата публікації: 12.10.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Це одна із найвищих вершин України, адже вищими за неї є лише шість гір. Ну а висота цієї гори сягає 1998 метрів. Менчул – частина гірського масиву Чорногора, що в Українських Карпатах. Це межа між Закарпатською й Івано-Франківською областями. Саме тут справді відчуваєш себе над світом :) І, безумовно, посеред краси!

  Оцінка місця

  Рекомендую відвідати: 5

  Простота добирання: 4

  Стан місця: 4

  Чистота: 4

  Платний вхід: так

  Сервіс: 4


  Середній бал: 4.4

  Місце на сайті 46 з 512

  Фото. Гора Менчул (Мунчел) Фото. Гора Менчул (Мунчел) Фото. Гора Менчул (Мунчел) Фото. Гора Менчул (Мунчел) Фото. Гора Менчул (Мунчел) Фото. Гора Менчул (Мунчел)


  Особливості місця

  Скільки би не описували красу Карпат вона ніколи не применшиться й про неї можна писати й писати.

  Гора Менчул (назва походить із румунської мови) – не надто стрімка, а досить розлога, що сприяє туристам у підкоренні цієї вершини. Менчул є початком хребту Розшибеник і частиною масиву Чорногора. Найближчі населені пункти, з яких буде легко дістатися гори – Дземброня (тут розвинутий зелений туризм), Бистрець, Колочава, Ясіня, Синевир.

  Гори – це завжди диво, вони чарують і манять до себе. Дехто вважає, що підкорення вершин рівне процесу паломництва. У горах завжди витають таємничі духи. А ще це унікальні місця тим, що тут ідеальна атмосфера і для романтики, і для сімейного затишку. Тут завжди кольорово заходить сонце ввечері й яскраво сходить вранці.

  До висоти 2000 метрів горі не вистачає зовсім трохи – якихось два метри. Саме тому ще з 2008 року вершину Менчул хочуть штучно наростити на 2, 5 метри аби на Україні була магічна сімка гір «двохтисячників». Для такої цікавої місії набираються волонтери.

  На Менчулі дуже красиво! Тут відкривається краєвид на Боржаву (гірський масив) і три хребти: Красна, Пішконя і гори Кук. Схили гори не менш пейзажні – зелені й мальовничі.

  Гори – це завжди насолода від навколишньої атмосфери гармонії і приємні спогади опісля мандрівки, адже інакше просто не може бути! Тому приїжджайте сюди й підкорюйте Менчул!


  Поради незнайомцю

  Обов’язково захопіть із собою намет, адже це така приємність – спостерігати захід і схід сонця на такій вершині. А якщо ж ви любителі більш комфортної ночівлі, то можна заночувати у населених пунктах, які оточують Менчул.

  Гора Менчул (Мунчел). Як добратися?

  Дістатися можна від найближчих сіл, повторюся: Дземброня, Бистрець, Колочава, Ясіня. Маршрутний транспорт їде з обласного центру Ужгорода, Івано-Франківська чи навіть Львова, найлегше потрапити до Колочави, тому що це популярний серед туристів куток Закарпатської області. Координати для орієнтації: 48°05?30? пн. ш.24°35?45? сх. д.

  Література

  http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D0%BD%D1%87%D1%83%D0%BB

  http://kolochava.com/ua/turistichn-marshruti/menchyl.html

  http://www.ua-reporter.com/novosti/40656

  Теги:

  Менчул Мунчел Чорногора Карпати Закарпатська область Івано-Франківська область хребет Розшибеник Дземброня Бистрець Колочава Ясіня Синевир Боржава Красна Пішконя Кук


  comments powered by HyperComments

  Вартує відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.67
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 745
  Відпочинок на Дністр..
  Тривалість: 4 дні. Рейтинг: 3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 1825
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.11
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцулка Ксеня
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Пнівський замок - місце, де жи..
  Ціна, грн 695

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Чорногірський хребет Несамовите Гора Менчул (Мунчел) Говерла Петрос Рахів