Авторизація
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Дитяча залізниця у Києві – дорога у дитинство

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 18.06.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Якщо ваша дитина вже знає ким буде, коли виросте, а саме – постійно мріє про професію залізничника, то тоді реалізувати прагнення свого чада вже можна сьогодні, а не в далекому майбутньому! Дитяча залізниця у Києві – це місце не лише цікавого й захоплюючого відпочинку, але й заклад позашкільної освіти, що знаходиться на території Сирецького парку.

  Оцінка місця

  Рекомендую відвідати: 5

  Простота добирання: 4

  Стан місця: 4

  Чистота: 4

  Платний вхід: так

  Сервіс: 4


  Середній бал: 4.4

  Місце на сайті 46 з 512

  Фото. Дитяча залізниця у Києві – дорога у дитинство Фото. Дитяча залізниця у Києві – дорога у дитинство Фото. Дитяча залізниця у Києві – дорога у дитинство Фото. Дитяча залізниця у Києві – дорога у дитинство Фото. Дитяча залізниця у Києві – дорога у дитинство


  Особливості місця

  Дитяча залізниця або ще «Мала Південно-Західна залізниця» розпочала свій рух більше, ніж півстоліття тому – у 1953 році за ініціативи Петра Кривоноса. Відкрив залізничний рух паровоз (ГР-336), який сьогодні ви можете побачити у святкові дні. Щороку залізниця здійснює навчання все нових і нових вихованців, які з радістю навчаються у цьому позашкільному комплексі.

  Що ж представляє собою це, здавалося б, дитяче поле для гри? Однак залізниця цілком відповідає реальним стандартам справжньої залізничної станції та коліям. Сьогодні у своєму керуванні дитяча залізниця Києва має депо рухомого складу, майстерню, два тепловози, три вагони та спортивні майданчики. Цікаво, що довжина цієї залізниці складає понад 2, 5 кілометри. Тепловози залізниці обладнані радіозв’язком, автоблокуванням та електричною централізацією тощо.

  Дорога, якою їде залізниця – окрема тема. На ній влаштовано шість світлофорів, а також зроблено 2 станції, які діють і нині (у минулому було 3 станції). Головною станцією на сьогодні є «Вишенька», а також тут ще є станція «Яблунька». Ось такі дитячі й простодушні назви додають особливої атмосфери на станції. На станції «Вишенька» збудовано навчальний корпус, де є 2 класи та комп’ютерний кабінет. Також тут влаштоване й депо.


  Поради незнайомцю

  Варто зазначити, що на Київській дитячій залізниці, діти можуть проходити специфічне навчання за робітничими спеціальностями. Тут можна побути машиністом тепловозу, його головним помічником, черговим по залізничній станції, касиром, диспетчером руху поїздів тощо. Отож, дійсно, мрії втілюються для дітей вже сьогодні!

  Також, зазначимо, що територія Сирецького дендропарку, де розташована дитяча залізниця, складається з двох частин та займає площу 6, 5 гектарів, - це ареал живої природи в Києві. Ця місцевість налічує близько 400 видів рідкісних чагарників та дерев, багатьом з яких понад сто років. Отож поєднуйте у своєму відпочинку цікаве з корисним!


  Дитяча залізниця у Києві – дорога у дитинство. Як добратися?

  Київська дитяча залізниця знаходиться за адресою: вул. Т. Шамрило – Сирецький дендропарк.

  Дістатися можна на метро – станція «Сирець».


  Література

  1. http://relax.com.ua/where-to-go/places-of-interest/dzd/

  2. http://railways.id.ru/towns/kiev/index.html

  3. http://mesta.kiev.ua/popular/79-detskaya_zheleznaya_doroga.html

  Фото: http://photopark.com.ua/photo/transport/dzhd-kyiv/pdrm0005.jpg.html

  Теги:

  Сирецький дендропарк


  comments powered by HyperComments

  Вартує відвідати

  Відпочинок на Дністр..
  Тривалість: 4 дні. Рейтинг: 3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 1825
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.67
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 745
  Гуцулка Ксеня
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Пнівський замок - місце, де жи..
  Ціна, грн 695
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.11
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві Міський сад Києва Музей однієї вулиці – історія Андріївського узвозу Площа Перемоги Софіївська площа столиці Хрещатий парк – окраса Києва Липки Київський музей сновидінь Будинок художника Маєток Лібермана – сучасний Будинок письменника Свято-Макаріївська церква на Татарці Благовіщенська церква Церква Миколи Доброго Парк "Совки" Парк «Феофанія» Контрактовий будинок Дім вдови, яка плаче, – загадкова будівля Києва Дитяча залізниця у Києві – дорога у дитинство Будинок Петра І у Києві Київський будинок друкарні (Музей книги та друкарства в Україні) Музей-аптека у Києві Караїмська кенаса у Києві Національний академічний драмтеатр ім. І. Франка у Києві PinchukArtCentre - центр сучасного мистецтва у Києві Галерея «Ательє Карась» у Києві Бабин Яр Брама Заборовського у Києві Київський Гідропарк Київський драматичний театр на Подолі Народний музей ДП «Антонов» Музей серійного заводу «Антонов» Замок Річарда — Левине серце Аскольдова могила Київський міст закоханих Пагорб Татарка Парк ім. Шевченка Сирецький дендропарк Київ - Мати міст Руських Світломузичний фонтан Наводницький парк. Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна Шоколадний будинок - філія Київського музею російського мистецтва Фонтан Самсон, що роздирає пащу лева Стара Печерська фортеця Поштова площа Софія Київська Пейзажна алея Маріїнський парк Китаївська пустинь Європейська площа Долобецький острів Майдан Незалежності Форт на Лисій горі Парк Кіото Оболонська набережна Михайлівський Золотоверхий собор Парк "Перемога" Києво-Печерська лавра Церква Богородиці Пирогощі Михайлівська площа Будинок з химерами Велика Житомирська вулиця Володимирський собор Монумент Батьківщина-мати Голосіївський парк ім. М. Рильського Національний ботанічний сад ім. М. Гришка Парк Слави Церква Різдва Христового або «Шевченкове місце» Вулиця Ярославів Вал Церква Святого Миколая Замкова гора Кирилівська церква Андріївський узвіз. Золоті Ворота Будинок з котами Мамаєва Слобода Володимирська гірка Кловський палац Труханів острів Контрактова площа Собор Святої Софії Батиєва гора Київський Музей води Собор Успіння Пресвятої Богородиці Шовковична вулиця – місце старовинних будинків Києва