Авторизація
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  Київський Гідропарк

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 10.07.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Гідропарк – це чудове місце відпочинку у столиці, що займає територію Венеціанського та Долобецького островів. Основне місце розваг та відпочинку у Гідропарку – це його пляжі для дорослих та дітей. Також Гідропарк цікаво відвідати й тим, хто хоче побачити перед собою увесь Київ, адже тут розташовано парк «Київ у мініатюрі».

  Оцінка місця

  Рекомендую відвідати: 5

  Простота добирання: 4

  Стан місця: 4

  Чистота: 4

  Платний вхід: так

  Сервіс: 4


  Середній бал: 4.4

  Місце на сайті 46 з 512

  Фото. Київський Гідропарк Фото. Київський Гідропарк Фото. Київський Гідропарк Фото. Київський Гідропарк Фото. Київський Гідропарк


  Особливості місця

  Венеціанський та Долобецький острови знаходяться між річкою Дніпро та Русанівською протокою. Ці два головні острови столиці поєднано пішохідним Венеціанським мостом, з якого відкривають чудові пляжні пейзажі. Також із лівого берега Дніпра острови з’єднує Русанівський міст, а з правого берега – міст Метро.

  Територія київського Гідропарку складає площу близько 370 гектарів. Улітку тут відпочиває більше 75 тисяч чоловік. Це місце стало улюбленим для відпочинку не лише киян, але й гостей міста, адже можна не лише насолодитися сонячним промінням, але й скупатися у славному Дніпрі.

  Гідропарк було засновано більше сорока років тому. Авторами цього проекту є архітектори І. Шпара та В. Суворов.

  Сьогодні в Гідропарку багато різних пляжів, водних атракціонів та човнових станцій – все це забезпечує повноцінний відпочинок. Також на території Гідропарку відкрито багато розважальних закладів – дискоклуби, ресторани, кав’ярні. Серед клубів модним вважається «UAM Beach Club», вдень у Гідропарку працює так званий «Оpen-air клуб», де можна замовити оригінальні коктейлі та пограти в рухливі ігри. Ще однією цікавинок Гідропарку є картинг. Трасу, що тут знаходиться, рекомендують початківцям цього виду розваг. Її довжина – 350 метрів, а ширина – 6-8 метрів.

  Визначною культурною пам’яткою Гідропарку є парк «Київ у мініатюрі». Колекція найвідоміших будівель Києва «Київ в мініатюрі» зроблена в масштабі 1:33, а площа, яку займає це макетоване місто – 1.8 гектара. Тут знаходиться 48 точних мініатюр. У парку «Київ у мініатюрі» ви побачите перед собою все місто, зокрема духовні пам’ятки Києва – церкви та собори, архітектурно довершені державні установи, пам’ятники відомим діячам культури та мистецтва України, телевежа, а також міжнародний аеропорт «Бориспіль».

  Також у Гідропарку тренується українська олімпійська збірна з пляжного волейболу, але й усі охочі також можуть потренуватися в цьому видові спорту.

  Гідропарк – це цілий комплекс розважальних установ, які надають можливість як спокійного сімейного відпочинку, так і активного відпочинку для молоді.


  Поради незнайомцю

  Парк «Київ у мініатюрі» працює в Гідропарку цілий рік. Графік роботи: у будні: з 10.00 до 19.00, а у вихідні і свята: з 10.00 до 20.00.

  Київський Гідропарк. Як добратися?

  Дістатися до Гідропарку можна на метро - це однойменна станція «Гідропарк», а далі треба розраховувати на пішу прогулянку до потрібного вам місця.

  Література

  1. http://www.kievtown.net/ukr/sights/gidropark.html

  2. http://gyrno.net/info/uk/putiv/g%D1%96dropark

  Фото: http://images.yandex.ua

  Теги:

  парк «Київ в мініатюрі»


  comments powered by HyperComments

  Вартує відвідати

  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.11
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150
  Гуцулка Ксеня
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Пнівський замок - місце, де жи..
  Ціна, грн 695
  Відпочинок на Дністр..
  Тривалість: 4 дні. Рейтинг: 3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 1825
  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.67
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 745

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  Музей Пирогово «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві Міський сад Києва Музей однієї вулиці – історія Андріївського узвозу Площа Перемоги Софіївська площа столиці Хрещатий парк – окраса Києва Липки Київський музей сновидінь Будинок художника Маєток Лібермана – сучасний Будинок письменника Свято-Макаріївська церква на Татарці Благовіщенська церква Церква Миколи Доброго Парк «Феофанія» Контрактовий будинок Дім вдови, яка плаче, – загадкова будівля Києва Дитяча залізниця у Києві – дорога у дитинство Будинок Петра І у Києві Київський будинок друкарні (Музей книги та друкарства в Україні) Музей-аптека у Києві Караїмська кенаса у Києві Національний академічний драмтеатр ім. І. Франка у Києві PinchukArtCentre - центр сучасного мистецтва у Києві Галерея «Ательє Карась» у Києві Бабин Яр Брама Заборовського у Києві Київський Гідропарк Київський драматичний театр на Подолі Народний музей ДП «Антонов» Музей серійного заводу «Антонов» Замок Річарда — Левине серце Аскольдова могила Київський міст закоханих Пагорб Татарка Парк ім. Шевченка Сирецький дендропарк Київ - Мати міст Руських Світломузичний фонтан Наводницький парк. Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна Шоколадний будинок - філія Київського музею російського мистецтва Фонтан Самсон, що роздирає пащу лева Стара Печерська фортеця Поштова площа Софія Київська Пейзажна алея Маріїнський парк Китаївська пустинь Європейська площа Долобецький острів Майдан Незалежності Форт на Лисій горі Парк Кіото Оболонська набережна Михайлівський Золотоверхий собор Парк "Перемога" Києво-Печерська лавра Церква Богородиці Пирогощі Михайлівська площа Будинок з химерами Велика Житомирська вулиця Володимирський собор Монумент Батьківщина-мати Голосіївський парк ім. М. Рильського Національний ботанічний сад ім. М. Гришка Парк Слави Церква Різдва Христового або «Шевченкове місце» Вулиця Ярославів Вал Церква Святого Миколая Замкова гора Кирилівська церква Андріївський узвіз. Золоті Ворота Будинок з котами Мамаєва Слобода Володимирська гірка Кловський палац Труханів острів Контрактова площа Собор Святої Софії Батиєва гора Київський Музей води Собор Успіння Пресвятої Богородиці Шовковична вулиця – місце старовинних будинків Києва