Авторизація
 • Місця
 • Події
 • Журнал
 • Екскурсії
 • Мої Стежки
 • Про нас
 • Сплануйте маршрут
  Фільтр місць
  Куди поїхати на відпочинок?

  «Вишгора»

  vote data
  Автор: Н. Мариноха Дата публікації: 26.12.2013
  Карта
  Сплануйте маршрут

  Вишгора – один із найкращих гірськолижник курортів недалеко від Києва у місті Вишгород. Саме сюди найчастіше взимку їдуть на відпочинок! Ви ще й досі не знаєте, де провести зимові свята, тож подумайте про Вишгору. Також у Вишгороді є багато інших розваг, де можна чудово провести вихідні. Це місто славиться своїми мальовничими пагорбистими ландшафтами.

  Оцінка місця

  Рекомендую відвідати: 5

  Простота добирання: 4

  Стан місця: 4

  Чистота: 4

  Платний вхід: так

  Сервіс: 4


  Середній бал: 4.4

  Місце на сайті 46 з 512

  Фото. «Вишгора» Фото. «Вишгора» Фото. «Вишгора» Фото. «Вишгора» Фото. «Вишгора» Фото. «Вишгора»


  Особливості місця

  Вишгора знаходиться в передмісті Києва серед мальовничої природи неподалік Київського моря (водосховище). Основа пагорбів для катання засніжені штучно, а тому сезон катання починається ще з початку грудня, коли справжній сніг ще не завжди й випадає.

  У виш горі є 3 траси. Перша – довжиною у 220 м, друга – 350 м і третя – для сноутюбінга. Підйомник всього один (черга приблизно 10 хвилин). Працює «Вишгора» з 10:00 до 22:00. Вартість – 5 грн/за підйом, 70 грн. за день.можна замовити абонемент на ніч – 100 гривень.

  Лижні спуски і траси тут в чудовому стані. Для активного відпочинку, хто любить рейдерство, є сноупарк – «Адмірал Більбоу». До речі, цей сноупарк є єдиним в околицях Києва. Тут є трампліни, бокси, кікери тощо. Саме тут екстримальні лижники можуть відчути увесь адреналін та кайф від катання.

  Також серед інших розваг у «Вишгорі» можна покататися на снігоходах, квадро циклах, пограти в пейнтбол. Іноді проводиться своєрідний фестиваль, де проводяться змагання з джиббінгу.

  До речі, у Вишгороді є залишки давньоруського городища, а також Вишгород славиться своїми мальовничими ландшафтами. У Вишгороді є церква Бориса і Гліба, вона є архітектурною пам’яткою міста. Церква була зведена у 1863 році на місці стародавнього Вишгородського храму. Отож, проведіть зимові свята та вихідні в цікавому місті з енергією та активністю!


  Поради незнайомцю

  Індивідуальне заняття з інструктором у Вишгорі коштує від 130 грн. Пообідати можна у кафе, що знаходиться на території. На території є медпункт і майстерня з обслуговування лиж і сноубордів. На ночівлю можна залишитися в готелі у Вишгороді або на околицях.

  Телефон для довідок: +38 (050) 551-22-10, (067) 468-06-15.


  «Вишгора» . Як добратися?

  Адреса курорту Вишгора: м. Вишгород, вул. Ватутіна, 102.

  Найкраще їхати від Києва маршруткою № 41 від ст. метро Героїв Дніпра до Вишгорода. Далі пройти 15 хвилин пішки. Також можна їхати маршруткою № 397 – до зупинки «Аптека» (Вишгород) – їхати від станції метро Героїв Дніпра. Від площі Тараса Шевченка найкраще їхати на маршрутці №398 – також до остановки «Аптека» у Вишгороді.

  Можна їхати власним авто – є відкритий паркінг (10 грн./день). Заправки поруч при в'їзді.


  Література

  1. http://www.stejka.com/ukr/kievskaja/vywgorod/ski/gornolyjnyy_kurort_vywgora/

  2. http://www.vishgora.com.ua/map

  Теги:

  Вишгород


  comments powered by HyperComments

  Вартує відвідати

  Кам’янець-Подільськи..
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 4.67
  Маршрут екскурсії
  Кам'янець-Подільський, Дністро..
  Ціна, грн 745
  Відпочинок на Дністр..
  Тривалість: 4 дні. Рейтинг: 3
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 1825
  Гуцулка Ксеня
  Тривалість: 2 дні. Рейтинг: 3.5
  Маршрут екскурсії
  Пнівський замок - місце, де жи..
  Ціна, грн 695
  Їдемо в дельфінарій
  Тривалість: 1 день. Рейтинг: 3.11
  Маршрут екскурсії
  Ціна, грн 150

  Підписуйся на оновлення


  Місця довкола

  «Вишгора» Печерський ландшафтний парк Київська фортеця Парк "Київ у мініатюрі" Гостинний двір Андріївська церква Тунелі під Дніпром Легендарна вулиця Києва – Боричів Тік Будинок вчителя у Києві Міський сад Києва Музей однієї вулиці – історія Андріївського узвозу Площа Перемоги Софіївська площа столиці Хрещатий парк – окраса Києва Липки Київський музей сновидінь Будинок художника Маєток Лібермана – сучасний Будинок письменника Свято-Макаріївська церква на Татарці Благовіщенська церква Церква Миколи Доброго Парк "Совки" Контрактовий будинок Дім вдови, яка плаче, – загадкова будівля Києва Дитяча залізниця у Києві – дорога у дитинство Будинок Петра І у Києві Київський будинок друкарні (Музей книги та друкарства в Україні) Музей-аптека у Києві Караїмська кенаса у Києві Національний академічний драмтеатр ім. І. Франка у Києві PinchukArtCentre - центр сучасного мистецтва у Києві Галерея «Ательє Карась» у Києві Бабин Яр Брама Заборовського у Києві Київський Гідропарк Київський драматичний театр на Подолі Народний музей ДП «Антонов» Музей серійного заводу «Антонов» Замок Річарда — Левине серце Аскольдова могила Київський міст закоханих Пагорб Татарка Парк ім. Шевченка Сирецький дендропарк Київ - Мати міст Руських Світломузичний фонтан Наводницький парк. Кий, Щек, Хорив та їх сестра Либідь Ботанічний сад імені академіка Олександра Фоміна Шоколадний будинок - філія Київського музею російського мистецтва Фонтан Самсон, що роздирає пащу лева Стара Печерська фортеця Поштова площа Софія Київська Пейзажна алея Маріїнський парк Європейська площа Долобецький острів Майдан Незалежності Форт на Лисій горі Парк Кіото Оболонська набережна Михайлівський Золотоверхий собор Парк "Перемога" Києво-Печерська лавра Церква Богородиці Пирогощі Михайлівська площа Будинок з химерами Велика Житомирська вулиця Володимирський собор Монумент Батьківщина-мати Національний ботанічний сад ім. М. Гришка Парк Слави Церква Різдва Христового або «Шевченкове місце» Вулиця Ярославів Вал Церква Святого Миколая Замкова гора Кирилівська церква Андріївський узвіз. Золоті Ворота Будинок з котами Мамаєва Слобода Володимирська гірка Кловський палац Труханів острів Контрактова площа Собор Святої Софії Батиєва гора Київський Музей води Собор Успіння Пресвятої Богородиці Шовковична вулиця – місце старовинних будинків Києва